7. IV. 2024  r.  -    Niedziela  Miłosierdzia  Bożego

1.   Od  dziś  rozpoczyna  się   80 Tydzień Miłosierdzia   pod hasłem„…każdy miłujący Tego, który dał życie, miłuje również tego, kto życie od Niego otrzymał” (1J 5, 1)

2.     Niedziela Bożego  Miłosierdzia   jest świętem patronalnym Caritas. Składka   przeznaczona jest na Caritas  Diecezji  Rzeszowskiej .

3.   Przez  tydzień   Msze  św. będą  tylko  rano  o  7.00. W  środę  po  Mszy  św.  Nowenna  do  M.B.  Nieustającej  Pomocy

4.   Jutro    Uroczystość Zwiastowania Pańskiego i  Dzień Świętości Życia.  Uroczystość  przeniesiona  ze  względu  na  Wielki  Tydzień. Jest  to  dzień  szczególnej  modlitwy o  szacunek  dla  życia  ludzkiego od  poczęcia  do  naturalnej  śmierci oraz  składania  przyrzeczeń  Duchowej  Adopcji   Dziecka  Poczętego.   Kartki  z  modlitwą Duchowej  Adopcji   są  wyłożone  na  stoliku  pod  chórem.  Prosimy  je  zabrać  do  domu.

5.  We  wtorek  o  18.00 w  Ochronce  ,  będzie  spotkanie  Rodziny  Bł.  Edmunda   Bojanowskiego

6.   W  środę   o   18.00  próba  scholi

W  środę   o   18.00   na  starej  wikarówce   spotkanie  Akcji  Katolickiej

7.  W sobotę  dzień  modlitw o  błogosławieństwo  Boże dla  Ojca  św.  Franciszka i  Ojczyzny

8.    Za  tydzień   rozpocznie się  Tydzień Biblijny.

W tym roku hasłem przewodnim jest:   Powołani do Wspólnoty - KOMUNII z Bogiem i bliźnimi w Kościele.

9.    Dziękujemy  za   ostatnie sprzątanie  kościoła .

W    sobotę    na   9.00   prosimy   mieszkańców  Chrząstówki   od  21   do   40 .

10.    W  tym  tygodniu   złożono:

-     na  ogrzewanie   300   złotych

-    wpłacono  na  konto  parafialne  650   złotych

-     składka  wyniosła  500 złotych  + 100   Euro

11.   Dzisiaj   są   wybory   samorządowe.  Prosimy  o  udział  w  wyborach. Bierzemy  ze  sobą  dowód osobisty.

sobota,
13 kwietnia 2024

Sobota, II Tydzień Wielkanocny
Dzień Powszedni albo wsp. św. Marcina I, papieża i męcz.